Zasklívací systémy

Slouží pro zasklívání lodžií, balkonů, teras a zimních zahrad. Zasklívací systémy významnou měrou zvyšují komfort bydlení, šetří energii i poskytují účinnou ochranu před deštěm, prachem a hlukem. Ochrání prostor proti vniknutí cizích osob. Technická vyspělost našich systémů IVETA, TERMOplus a TERMOglass je doložena certifikáty Technického a zkušebního ústavu v Praze.
Image

IVETA

Bezrámový zasklívací systém s posuvně otočnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o nejrozšířenější zasklívání lodžií v Čechách. Skla je možno posouvat a skládat k boční stěně lodžie.

Více informací

IVETA je moderní posuvně – otočný bezrámový systém pro dodatečné zasklení lodžií a balkonů, vhodný jak pro zasklení lodžií rovných tak i rohových či jedno nebo oboustranně předsunutých. Systém je řešený jako zavěšený s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí k ostění a následně zajistí. Otočný systém umožňuje snadné čištění skel výplně.

Stahování – otvírání skel je možno vytvořit na libovolné straně, popřípadě na obou zároveň. Skleněná výplň je tvořena tvrzeným sklem o tloušťce 6 mm se zabroušenými hranami zasazeným v horním a spodním okraji do hliníkových lišt, které jsou opatřeny pohybovými a aretačními komponenty. IVETA nabízí elegantní zasklení bez snižování světla. Účinnou ochranu vnitřního prostoru balkonu nebo lodžie proti vodě, větru a prachu zajišťují kartáčková a silikonová těsnění.

Image

TERMO glass

Bezrámový zasklívací systém s posuvnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o velmi oblíbený systém pro zasklívání lodžií poslední doby. Skla je možno posouvat za sebe bez nároku na vnitřní prostor lodžie.

Více informací

TERMO glass patří do kategorie bezrámových zasklívacích systémů z produkce společnosti DuoTech Trade s.r.o.. Jedná se o posuvný zasklívací systém určený pro dodatečné zasklívání lodžií, balkonů, verand a teras, kde oceníme jeho nenáročnost na vnitřní prostor při otevření. Naše produkty jsou vyráběny s maximální přesností, která zajišťuje perfektní kvalitu dodávající výrobku skvělý a nadčasový design moderního zasklení.

Image

TERMO plus

Rámový zasklívací systém s posuvnými díly. Systém TERMOplus splňuje vyšší nároky na zatěsnění lodžie proti povětrnostním vlivům s možností osazením izolačním dvojsklem.

Více informací

Jedná se o rámový posuvný zasklívací systém pro dodatečné zasklívání lodžií, verand, teras atd. Přednosti zasklívacího systému TERMOplus využijete také na místech, kde stavební podmínky, nebo estetické požadavky zákazníka nedovolí použít standardní bezrámový způsob zasklení.

Image
© 2018 Formastyl Radek Fidler